Učitelé ZŠ

Ve školním roce 2018/2019 doprovází děti při jejich vzdělávání Veronika Beranová, Aneta Mihulková, Lucie Prouzová, Monika Purkertová a Josef Pávek.

Verča vystudovala obor Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci.  Absolvovala letní školu Začít spolu a kurz nenásilné komunikace. Velmi se zajímá o hudbu ve všech podobách, zejména o muzikoterapii. Absolvovala třísemestrální kurz Celostní muzikoterapie. Baví ji  focení, keramika a cestování. Nyní se vzdělává v Hejného matematice. Je maminkou čtyřletého Sebastiána.

Aneta vystudovala na Masarykově univerzitě Speciální pedagogiku pro učitele. Zajímá se o alternativní směry ve vzdělání a v roce 2014 absolvovala kurz Začít spolu, dále také kurz Respektovat a být respektován. Baví ji i Montessori pedagogika, jóga pro děti i dospělé. Je maminkou tříleté Laury.

Lucka vystudovala vyšší odbornou školu pedagogickou,obor pedagogika volného času se zaměřením na tělesnou výchovu. Zajímá se o sport, zdravotní tělesnou výchovu i jógu pro děti. Vede sportovní kroužek pod DDM Damián v Lanškrouně. Je absolventkou kurzu Respektovat a být respektován, kurzu nenásilné komunikace a Agrese je OK. Je maminkou devítileté Veroniky, sedmileté Terezy a tříleté Hany.