Učitelé ZŠ

Ve školním roce 2017/2018 v 1. ročníku učí Aneta Mihulková, Veronika Beranová, Lucie Prouzová a Aneta Koláčná.

Aneta vystudovala na Masarykově univerzitě Speciální pedagogiku pro učitele. Zajímá se o alternativní směry ve vzdělání a v roce 2014 absolvovala kurz Začít spolu, dále také kurz Respektovat a být respektován. Baví ji i Montessori pedagogika. Je maminkou dvouleté Laury.

Verča vystudovala obor Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Velmi se zajímá o hudbu ve všech podobách, zejména o muzikoterapii. Absolvovala také třísemestriální kurz Celostní muzikoterapie. Je maminkou dvouletého Sebastiána.

Lucka vystudovala vyšší odbornou školu pedagogickou,obor pedagogika volného času se zaměřením na tělesnou výchovu. Zajímá se o sport, zdravotní tělesnou výchovu i jógu pro děti. Vede sportovní kroužek pod DDM Damián v Lanškrouně. Je absolventkou kurzu Respektovat a být respektován, kurzu nenásilné komunikace a Agrese je OK. Je maminkou devítileté Veroniky, sedmileté Terezy a tříleté Hany.

Aneta studuje 2. rokem na Vyšší odborné škole pedagogické v Litomyšli obor speciální pedagogika. Pracuje zde jako pedagogický asistent. Zajímá se o alternativní směry ve vzdělávání, hrála v divadelním spolku Škeble a tak není divu, že mezi  její zájmy patří divadlo. Setkat se s ní můžete např. i na rodičovských kavárnách, kdy pro vaše děti vytváří program na odpolední dílničky.