Školní časopis Stromníček

Stromníček je školní časopis žáků ZŠ Dolní Třešňovec.

Myšlenku přinesla a jeho vydávání zrealizovala paní učitelka Veronika Beranová. V rámci školního kroužku Novinář vytvořily děti první číslo na podzim 2019.

Aktuální číslo – č. 6 (zima/jaro 2021)

Stromníček č. 6
Časopis si můžete zakoupit za 40 Kč v tištěné verzi ve škole (ve 3. a 4. třídě v přízemí), nebo si jej můžete stáhnout v digitální podobě na této stránce.
Časopis je ve formátu PDF, má velikost 874 kB, má 11 barevných stran.

Zakoupením pomáháte

Děti se rozhodly, že peníze, které se vyberou za prodej časopisu, budou posílat měsíčně iniciativě Share The Meal v rámci programu WFP (United Nations World Food Programme), což je světový potravinový program organizace při OSN, který se zaměřuje především na rychlou potravinovou pomoc ženám a dětem, ať už v případě živelných katastrof či války. Share The Meal je přímo zaměřeno na programy pro školní děti.

Koupí časopisu pomáháte i vy.

Redakce

Starší čísla ke stažení

• Stromníček 5 (podzim 2020) – stáhnout tady
  • Stromníček 4 (léto 2020) – stáhnout tady