Prosinec prosí, přijďte na malou chvíli…

JARMARK v Městském muzeu Lanškroun

Zveme Vás k návštěvě jarmarku, který se bude konat v prostorách Městského muzea. Zde se budete moci naladit do příjemné vánoční atmosféry a lecos zajímavého vidět i nakoupit.
Čekají na Vás výrobky od našich dětí, žáčků a také šikovných maminek. A koho chytne „inspirace či vyráběcí amok“, může si s dětmi u našeho druhého stánku vytvořit pěknou vánoční dekoraci.

 

 

Adventní vystoupení

16. 12. ve 14:45 hodin, vystoupí žáci 1. a 2. třídy (Sovičky) na náměstí Jana Marka Marků u příležitosti třetí adventní neděle. Uvidíte a uslyšíte pohádku Boudo budko, k tomu tři vánoční koledy, a to vše v anglickém jazyce. Držte nám palce 🙂

Výsledek obrázku pro adventní věnec tři hořící svíčky

 

Zpívání u stromečku

20. 12.  bychom Vás chtěli přizvat ke společnému spočinutí a nalazení na blížící se Štědrý den. Od 16 hodin budete moci se svými dětmi ve školní jídelně vyrobit ozdůbku na strom, u kterého si od  16, 30 hod. zazpíváme koledy, usrkneme z horkého nápoje a zamyslíme se nad smyslem Vánoc.

Výsledek obrázku pro andělé u stromku