Pro rodiče

Rodičovské kavárničky 2019

Kavárničky jsou neformální setkávání rodičů dětí, které navštěvují MŠ i ZŠ. Někdy jsou pro rodiče jen  MŠ nebo jen ZŠ, některé jsou spojené. Na kavárničkách se rodiče mohou blíže poznat, pomoct s výrobou pomůcek pro děti, domlouvat společně akce a získávat osobnější a bližší zpětnou vazbu od pedagogů.

• 1. října od 16:00 – kavárnička na téma Hrátky ve školce s babičkou a dědečkem (MŠ Zajíčci)
  • 9. října od 15:30 – kavárnička pro všechny rodiče na téma Diskuze nad koncepcí školy připravovanou pro zřizovatele
  • 24. října od 16:00 – podzimní kavárnička pro rodiče dětí MŠ Myšičky
  • 29. listopadu od 15:00 – kavárnička spojená s výrobou advent. věnců na
    Vánoční jarmark
  • 3. prosince od 16:00 – Mikulášská kavárnička pro rodiče dětí MŠ Myšičky
  • 11. prosince od 15:30 – kavárnička pro rodiče dětí ZŠ Sovičky

• 8. října – Screeningové vyšetření zraku v MŠ od 8:30
  • 8. října – Drakiáda na fotbalovém hřišti od 16:00
  • 22. října – Jak vychovat lesní strašidlo – muzikoterapeutická pohádka
  • 24. října – Sdílený logoped (depistáž) v MŠ
  • 6. listopadu – Broučkiáda od 16:00 → chcete-li přinést něco dobrého k občerstvení, nebo pomoci učitelkám s přípravami, kontaktujte Anetu Mihulkovou
  • 20. listopadu – Paperboy – divadelní představení v Lanškrouně
  • 30. listopadu – Vánoční jarmark – místo konání a čas se domlouvá → chcete-li pomoci s přípravami, kontaktujte Martinu Filipovou nebo Lucku Prouzovou
  • 4. prosince – Mikuláš ve školce
  • 19. prosince – Výměna cukroví – předvánoční akce → chcete-li pomoci učitelkám s přípravami, kontaktujte Anetu Mihulkovou

Tvoření s dětmi

Tvoření s dětmi v MŠ i ZŠ občas vyžaduje získat větší množství nějakého zajímavého kreativního materiálu. Na této stránce můžete najít, co poptáváme od rodičů a kontakt na učitele, komu se můžete hlásit, pokud chcete materiál nabídnout.

Kontakty

Pokud nejsou kontakty uvedeny u jednotlivých akcí, nebo si nejste jistí, tady je ještě přehled kontaktů, ne které se můžete obracet.

Za třídu Myšiček (MŠ) Lenka HolečkováLucie Šternástková (mysickydt[zavinac]seznam.cz )
Za třídu Zajíčků (MŠ) Monika Graciasová (zajiccidt[zavinac]seznam.cz)
Za třídy Soviček (ZŠ): Verča Beranová, Radka Barvínková a
Aneta Mihulková