Pro rodiče

Rodičovské kavárničky 2020/21

Kavárničky jsou neformální setkávání rodičů dětí, které navštěvují MŠ i ZŠ. Někdy jsou pro rodiče jen  MŠ nebo jen ZŠ, některé jsou spojené. Na kavárničkách se rodiče mohou blíže poznat, pomoct s výrobou pomůcek pro děti, domlouvat společně akce a získávat osobnější a bližší zpětnou vazbu od pedagogů.

• jakmile to bude možné, setkávání s rodiči obnovíme

• bude aktualizováno

Tvoření s dětmi

Tvoření s dětmi v MŠ i ZŠ občas vyžaduje získat větší množství nějakého zajímavého kreativního materiálu. Na této stránce můžete najít, co poptáváme od rodičů a kontakt na učitele, komu se můžete hlásit, pokud chcete materiál nabídnout.

Kontakty

Pokud nejsou kontakty uvedeny u jednotlivých akcí, nebo si nejste jistí, tady je ještě přehled kontaktů, ne které se můžete obracet.

Za třídu Myšiček (MŠ) Tereza RadováAneta Koláčná
(mysickydt[zavinac]seznam.cz )
Za třídu Zajíčků (MŠ) Lenka Holečková a Monika Graciasová (zajiccidt[zavinac]seznam.cz)
Za třídy Soviček (ZŠ): Verča Beranová, Radka Barvínková a