Učitelé MŠ

Ve školním roce 2020/2021 v mateřské škole učí Lenka Holečková, Tereza Radová, Daniel Smíšek,  Veronika Tomanová, Lucie Šternástková, Petra Horáková a Irena Jambrichová.

Lenka vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku v Praze a Sociální patologii a prevenci na univerzitě v Hradci Králové. Je členem Nevýchovy, absolvovala kurzy Respektovat a být respektován a Letní školu Začít spolu. V uplynulém roce absolvovala kurz Encouragement (dodávání odvahy), kurz logopedického asistenta a kurzy zaměřené na vedení týmu. V současné době ji nejvíce zaujala Prožitková pedagogika, které by se chtěla více věnovat. Ve volném čase se věnuje hraním deskových her s rodinou a háčkování. Má ráda přírodu a nejlepší dovolená je pro ní pod stanem mimo civilizaci.

Tereza vystudovala obor vychovatelství na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zúčastnila se Letní školy Začít spolu, seminářů Respektovat a být respektován, kurzu Zážitkové pedagogika, Agrese je o.k. a Encouragement (výcvik v dodávání odvahy). Ve volném čase vede Trénink paměti pro seniory, ráda navštěvuje semináře zaměřené na seberozvoj a chodí s rodinou na vycházky do přírody.

Daniel vystudoval Pedagogické lyceum se zaměřením na sport na Sion High School v Hradci Králové.
Absolvoval kurz Začít spolu pro ZŠ a také kurz Dynamika problémového chování.
Zajímá se o alternativní způsoby vzdělávání a výchovy.
Práce s dětmi je jeho splněným snem a přáním.
Je fotbalovým trenérem dětí Volf Soccer Academy a kondiční trenér dětí a mládeže.
Sám aktivně hraje fotbal, je všesportovně založen a sport má rád.
Ve volném čase chodí rád do přírody, setkává se s příjemnými lidmi ze svého okolí, rád cestuje a poznává nová místa, má rád jídla z cizí kuchyně, zajímá se o zdravý životní styl.

Veronika žije v Jablonném nad Orlicí. Studuje na univerzitě v Hradci Králové. Ve
volném čase ráda chodí do přírody, kde podniká procházky, horskou turistiku
či houbaření. Je to milovnice a ochránkyně zvířat. Ráda vaří a peče. Ve
svém rodném městě působí v ochotnickém spolku. V pedagogice se zajímá o
vliv výchovy na vývoj dítěte.

Lucka bydlí v Lanškrouně s manželem a 2 dětmi. Prošla kurzem Začít spolu a Nenásilnou komunikací. Má certifikát na chůvu, asistenta pedagoga a pedagoga volného času.  Zajímá se o esoterično, hlavně o léčivé pyramidy a hraje na tibetské mísy. Také má zájem o alternativní způsob vzdělávání a nejraději se stará o svou rodinu. Poslechem hudby si dodává životní elán. Její životní motto je „Vždy to nějak JDE“….,

Irena  žije se svým partnerem a 2 dětmi v Lanškroune. Vystudovala OA v Chocni. Má osvědčeni na asistenta pedagoga a v současné době se účastni kurzu pro výuku znakového jazyka. Volny čas nejraději tráví s dětmi, přáteli,  u knihy a na kole.

Petra vystudovala tělesnou výchovu a sport na UK FTVS v Praze. Absolvovala kurz fitness trenéra, maséra a výživového poradce na tělovýchovné fakultě. Zajímá se o alternativní pohled na výchovu a vzdělávání dětí. Ve volném čase ráda chodí do přírody se svojí rodinou, běhá a chodí po slackline. Baví ji focení a tvoření, nejraději z přírodních materiálů, se svým čtyřletým synem Petrem.