Začátek roku je tu již za chvíli. Co s sebou do školky?

Co potřebují děti do školky:

• Přezůvky (prosíme pantofle ani boty s klouzavou podrážkou ne, z důvodu bezpečnosti)
  • Pohodlné oblečení do třídy (triko, tepláky/legíny, punčocháče, sukni, šaty nebo zástěrku)
  • Pohodlné oblečení na pobyt venku (sportovní oblečení přizpůsobené změnám počasí a takové, které si mohou děti umazat)
  • Pyžamko/noční košilka (pokud dítě chce)
  • Náhradní spodní prádlo a základní kusy oblečení pro případ „nehody“ ( u malých dětí raději více)
  • Kartáček a kelímek
  • Umělohmotný hrneček
  • Pogumované prostěradlo, případně igelit na lehátko (pro děti, které se mohou během spánku počůrat, velikost 120 x 60 cm)
  • 2 krabice papírových kapesníků a 1 balení vlhčeného toaletního papíru (vlhčené ubrousky splachovatelné ve wc)
  • Fotku dítěte (aktuální) i se jménem prosíme poslat na email:  zs.d.tresnovec@email.cz ,a to nejpozději do 28.8. 2017. Email označte školka – foto dítěte.

Doporučujeme rodičům, aby děti měly trvale v šatně gumové holínky, pláštěnku, v kapse bundy látkový kapesník a pokrývku hlavy podle ročního období.

Prosíme, aby všechny věci byly řádně podepsané nebo označené, aby nedocházelo k záměně.

Kdo chce může svému dítěti pořídit vak do šatny na oblečení. Nezapomeňte prosím, že v horní třídě je v šatně málo místa (prozatím :)).