Pozvánka na Vánoční jarmark

Vánoční jarmark se stává tradicí školy

Zveme všechny rodiče, prarodiče i širokou veřejnost na Vánoční jarmark školy a školky v Dolním Třešňovci. Letos se bude konat v sobotu 30.11. před první adventní nedělí v Kavárně u Jakuba (vchod bude ze Školní ulice).

Po loňském prvním úspěšném počinu si děti moc přály druhý ročník. Od září tak děti v rámci školky, družiny i kroužků tvoří s rodiči i učitelkami různé vánoční dekorace a jiné výrobky k prodeji na jarmarku. Čeká je také oblíbené pečení perníčků. Rodiče v předvečer jarmarku opět nachystají k prodeji adventní věnce z přírodnin.

Děti se těší, že si na prodeji procvičí počítání. Spolu s učitelkami připraví několik tvořivých dílniček a výtěžek z celé akce využije škola na nové pomůcky pro děti v MŠ i ZŠ. Hlavně to bude ale velká zábava.